نتایج جستجو برای عبارت :

نتیجه زحمات.خخخ:)))

بخشنامه های دست و پاگیر!!

هر دو قشرمعلم و دانش آموز درگیر فضای آموزشی مدرسه هستند و زمانی مدرسه دلپذیر،شاد و پرنشاط است که معلم و دانش آموز راضی از محیط باشند.محیط شاد نیازمند معلم شاد و دانش آموز شاد می باشد.معلم محترم یک مدرسه علاوه بر ارتباط با دانش آموزان ، درگیر عمل به بخشنامه های مختلفی است که باید آن ها را اجرا نماید.مدیر و معاونان مدرسه نیز همین وضعیت برایشان وجود دارد. گاهی بالارفتن تعداد بخشنامه ها باعث مشقت فرهنگیان عزیز می ش
#کوتاه_ولی_پند_آموز
در روزگاران کهن دو مزرعه‌دار در همسایگی یکدیگر زندگی میکردند. مزرعه دار اولی مردی پرتلاش و زحمتکش بود اما دیگری مرد تنبل بود که از صبح تا شب فقط می خوابید. مزرعه دار اولی صبح زود از خواب بیدار می شود و اولین کاری که انجام می داد رسیدگی مزرعه بود. او هر روز از صبح تا ظهر کار می‌کرد علف های هرز را می‌چید مزرعه را آبیاری می کرد و..... . اما مزرعه دار و دومی تا ظهر می خوابید و هیچ کاری انجام نمی داد. وقتی موقع برداشت محصول رسید نتیج
معلم ، ارزش معلم ، بزرگداشت شغل معلمی ، خصوصیات یک معلم خوب و …را گرد آوری کرده ایم که تقدیم دانش آموزان عزیزی میکنیم که از سن ۷ سالگی تا سن جوانی و گاهی میان سالی شاهد زحمات و فداکاری هایی معلمانی هستند که معلمی را شغل انبیا میدانند و برای تعلیم و تربیت کودکان ، نوجوانان و جوانان از جان و دل خود مایه میگذارند. امیدوارم این نوشته برای شما مفید باشد.
۱۰ انشا در مورد معلم و معلمی  
انشا در مورد معلم شماره یک
۱۰۰۰ ماه را اگر بر ۱۲ تقسیم کنیم تقریبا می شود ۸۳ سال یعنی یک عمر!
یعنی اگر بتوانیم یک شب را خوب درک کنیم یک عمر بیمه می شویم و به سعادت دنیا و آخرت دست پیدا می کنیم. البته نه اینکه دیگر در بقیه عمر لازم نیست عبادت کنیم یا تلاش کنیم، بلکه در جاده مستقیم هدایت قرار می گیریم و زحمات و تلاش های بعدی مان ، این سعادت کسب شده را تضمین می کنند و ارتقاء میدهند و به قول عامیانه آجر روی آجر می گذاریم و دیوار بنایمان بالاتر می رود.
مثال دنیایی اش کنکور است!
#کوتاه_ولی_پند_آموز
در روزگاران کهن دو مزرعه‌دار در همسایگی یکدیگر زندگی میکردند. مزرعه دار اولی مردی پرتلاش و زحمتکش بود اما دیگری مرد تنبل بود که از صبح تا شب فقط می خوابید. مزرعه دار اولی صبح زود از خواب بیدار می شود و اولین کاری که انجام می داد رسیدگی مزرعه بود. او هر روز از صبح تا ظهر کار می‌کرد علف های هرز را می‌چید مزرعه را آبیاری می کرد و..... . اما مزرعه دار و دومی تا ظهر می خوابید و هیچ کاری انجام نمی داد. وقتی موقع برداشت محصول رسید نتیج
صبح روز تعطیل/ منمو(تنها)/ کلی لباس کثیف/ که باید شسته بشن/ و صد البته دوست خوبم ماشین لباسشویی/^_^/ لباسشویی خیلی دوست خوبیه!/ اون لباسهارو میشوره تمیزشون میکنه/ و آبکشیده تحویل میده!/ رفیق خوب رفیقیه که از زحمات آدم کم کنه/ مثل لباسشویی/ مثل لباسشویی باشیم ^_^
پ.ن: خُل شدم نه!؟
از وقتی مادر شدم، فکر میکنم تولد هر کسی رو باید به مادرش تبریک گفت و سال‌روز مادر شدنش رو جشن گرفت.
مامان گلم ممنون که ۲۵ سال پیش، منو به دنیا آوردی، ممنون بابت همه‌ی زحمات بی منتت و ممنون بابت عشق بی حد و اندازه ات... امروز بیشتر از قبل میفهممت، بیشتر از قبل، دوستت دارم :)

+ امیدوارم ۲۶ سالگی به اندازه ۲۵ سالگی، شیرین و هیجان انگیز باشه :)
افرادی که ارزش هنر و دانش دیگران را در نظر نگیرند و به کپی کاری یا تقلب روی آورند در نهایت به نتایج بسیار بدی خواهند رسید. هنرمندان و دانشمندان به حمایت ما نیاز دارند و افرادی که دارای نعمت هوش و استعداد علمی و هنری بالا هستند باید مورد پشتیبانی و اقبال عموم واقع شوند.
جامعه‌ای که حتی بخش اندکی از آن برای تخصص ارزشی قائل نباشد و هر عضو رسمی آن بخش منافع خود را از هر باب، غنیمت از حقوق و زحمات دیگران یا تصرف نتیجه زحمات دیگران را به نوعی انتقام
شب تمام وبلاگ نویسان خوش
امیدوارم امروز ، روز خوبی بوده باشه براتون
ی خواهشی داشتم ازتون اونم اینکه لطفا فردا برای مراسم شهید بزرگوار سپهبد حاج قاسم سلیمانی تشریف بیارید
شاید اگر امثال حاج قاسم عزیز و مانند ایشان نبودند داعش به ایران هم رسیده بود
شاید خیلی قبل تر از اون امنیت ما از بین رفته بود
شاید ...
لطفا فردا بیایید
این کوچک ترین کاریست که میتوانیم در قبال زحمات ایشان انجام بدهیم
#هرایرانی_یک_سلیمانی
نکات مهم در آرایش لب که خانم ها باید توجه کنند
خانم ها هرچه هم خوب آرایش کنند اگر در آرایش لب اشتباه کنند تمام زحمات آنها از بین میرود چون آرایش لب نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت دارد .پس در موقع آرایش لب باید به این نکات توجه کنید
به ادامه بروید
ادامه مطلب
آئین تکریم و معارفه ائمه جمعه شهر باغستان و اندیشه در سالن جلسات فرمانداری شهریار برگزار شد.
در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند حجت الاسلام سادات رسول ، حجت الاسلام والمسلمین بنی احمدی به عنوان امام جمعه جدید شهر باغستان معرفی شدند.
گزارش تصویری
اصول و شرایط حمل و نقل دام زنده چیست ؟
یکی از مهم ترین کارهایی که یک دامدار موفق باید به آن توجه داشته باشد ، درنظر گرفتن یکسیری نکات کوچک اما مهم و دارای اهمیت می باشد از جمله این نکات حمل و نقل مناسب دام ها است .
رعایت اصول و شرایط حمل و نقل دام از آنجایی اهمیت دارد که ممکن  است در اثر کم توجهی به یکسیری از نکات ، دامداران دچار مشکلاتی نظیر از دست دادن وزن دام و یا ایجاد تلفات در گله خود شوند .از این رو عمل کردن به اصول حمل دام زنده از یک مکان به
« لیس للانسان الا ماسعی »
      مدیر کل  محترم اداره آموزش فنی وحرفه ایتلاش وهمت والای مدیریت و کارکنان آن شرکت موجب کسب عنوان واحد نمونه تحقیق و توسعه ممتاز طی سال اخیردر سطح استان گردید. لذا بدین وسیله به پاس این زحمات ارزنده از جنابعالی، مدیر و کارشناسان شاغل دربخش تحقیق و توسعه آن سازمان تقدیر و تشکر می گردد. امید آنکه درراه اعتلای صنعت کشور اسلامی مان بیش ازپیش موفق و مؤید باشید.
کار آموزکلاس وبلاگ نویسی پرهام آقاوندان
شرمنده که زحمات یک سالتونو به fuck دادم چقدر مطلب نوشته بودید نزدیک 200 تا همشو پاک کردم الانم صندوق بیان میخوام پاک کنم خخخخ اگه مشکلی نیست؟
هرکاری از هرآدمی بر میاد!! پس جای نگرانی.
چندتا بچه سال جم شدن تیم تشکیل دادند :| بشینید سرجاتون نمیخواد انوزش بزاریدD: اون خنگول دیگه دکی )dr.cyber32) توککه حوا اسکرسپت و.. فعال کردی محدودیت نویسنگان هم فعال میکردی احمق 
...
هیچ چیز بهتر از تنهایی نیست...

کص ننه ی ویروس32 دورو بریاش کرده  ویروس نوبت تو هم میرسه هر ط
عکس حاضر نمایی از بردشیر مرحوم کدخدا مدی بهرامسیرآسترکی می باشد در قبرستان بنه وار آسترکی
چهره های حاضر درعکس نوادگان آن بزرگوارمی باشند که همگی دارفانی را بدرود گفته 
مرحوم کدخدا مدی درسال 1318هجری قمری پس از یک قرن عمربابرکت وعزت دست از زندگی دنیا کشیده و به منزل ابدی پیوست
وی درطول عمرگرانمایه اش زحمات زیادی برای طایفه آسترکی وایل بختیاری کشید وبه طوریقین میتوان گفت که بعدازوقایعی که درحوالی سال1200 قمری برای طایفه آسترکی وایل بختیاری پ
مدیرعامل کانون جوان با اهداء لوح، انتصاب آقای غلامرضا شعبانی بهار به ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان، را تبریک عرض نمود و از خداوند منان برای ایشان سلامتی و موفقیت آرزو نمود.

همچنین حسین کریمی با اهداء لوح از زحمات آقایان دکتر محمدحسین پورغریب مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران، امید ریاحی مدیر دارو و تجهیزات پزشکی درمانگاه خاتم الانبیاء(ص)، مهندس سیدمحمود ارجمند حسینی دهیار روستای شهرستان بخش سنگر تقدیر و تشکر نمود. 
مدیرعامل کانون جوان با اهداء لوح، انتصاب آقای غلامرضا شعبانی بهار به ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان، را تبریک عرض نمود و از خداوند منان برای ایشان سلامتی و موفقیت آرزو نمود.
همچنین حسین کریمی با اهداء لوح از زحمات آقایان دکتر محمدحسین پورغریب مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران، امید ریاحی مدیر دارو و تجهیزات پزشکی درمانگاه خاتم الانبیاء(ص)، مهندس سیدمحمود ارجمند حسینی دهیار روستای شهرستان بخش سنگر تقدیر و تشکر نمود. 
کسانی که می خوان جلد پنجم و ششم مجموعه ی وحشی رو بخونن باید در پی ام از من رمز رو بخوان تا من بهشون بگم،به علاوه من از کسانی که می خوان این دو جلد رو بخونن،یک سری سوالات درباره ی جلد های قبلی می پرسم و فقط اگر درست جواب بدن رمز رو دریافت می کنن.چون هزاران نفر هستن که با توجه به اصرار های ما،بازم جلدها رو به ترتیب نمی خونن و این باعث پایمال شدن زحمات نویسنده میشه.
نکته:رمز همه ی مطالب با هم متفاوت است.
نکته 2:قسمت پی ام بالای صفحه و در قسمت منوی وب
در تاریخ 2/10/97 چهارمین جلسه ی شورای دانش آموزی در محل دفتر مدرسه برگزار گردید در این جلسه از زحمات دانش آموزان عضو شورا تشکر شد مسول کمیته ی علمی درخواست فرجه برای امتحانات نوبت دوم، همچنین تعطیلی کلاس های درس همزمان با امتحانات را خواستار شد . مسئول کمیته ی ورزشی قرار شد تا پایان امتحانات نوبت دوم ، اعلام توقف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش را اعلام نمایند.در خاتمه نظارت بر حسن اجرای طرح مدام آذر ماه به عهده ی دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی گ

کارهایی که انسان انجام می دهد نقطه ی شروع و پایانی دارد ، این موضوع هم در مسائل مادی جریان دارد و هم در مسائل معنوی ، مثلاً کشاورزی را در نظر بگیریم که در فصل کاشت شروع به فعالیت نموده و بذر را در زمین می کارد و برنامه ی کشاورزی خود را ادامه می دهد تا به زمان برداشت محصول خود برسد و پس از جمع آوری محصول ، این کار او پایان می پذیرد و از حاصل زحمات خود استفاده می کند ، یا دانش آموزی را در نظر بگیرید که به مدرسه می رود و به تحصیل خود ادامه داده و سال
⭕️ کنایه مجری تلویزیونی به عادل #فردوسی_پور/ "با افتخار به قوانین سازمان احترام می گذارم"
"محمدرضا احمدی" مجری ورزشی #شبکه_سه در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
افتخار داشتم به گروه خوب و ‌حرفه‌ای مسابقه #ستاره_ساز اضافه بشم.
از زحمات محمدحسین میثاقی عزیز تشکر می‌کنم و براش در عرصه جدید و برنامه فوتبال برتر آرزوی موفیقت دارم.
ما مدیون #تلویزیون هستیم و با افتخار به قوانین و چارچوب‌های سازمان احترام می گذاریم.
خب دوستان قصد دارم در این وبلاگ هنرمندانی رو به شما معرفی کنم که زحمات زیادی رو می کشن ولی نامشون اون قدر ها مطرح نیست و خیلی خوبه کسایی رو بشناسیم که واسه هنر موسیقی زحمت فراوونی کشیدن ولی همیشه در رده ی دوم بودن. 
با من همراه باشین تا هنرمندان در پشت پرده ایی رو بهتون معرفی کنم که بعد از شناختن حسابی طرفدارشون می شید.
نظریه تربیت سالم که با زحمات خانم جین نلسن معلم و مشاور آمریکایی تئوریزه شد و به همت آقای محمدجواد فرشچی مدیر و معلم ابتدایی به زبان فارسی برگردانده شد حاوی پنج مبانی اصلی است و بیان میکند که اگر رفتار ها و بازخورد های تربیتی را از این پنج فیلتر رد کنیم مشخص میشود که مناسب هست و یا خیر. 

البته به نظر حقیر این نظریه صرفا به شکل مدون همان مطالبی را که تربیت اسلامی گفته شده را به شکل ناقص تری بیان کرده اما با توجه به کاربردی بودن و اجرایی بودن آ
 ماه مهر ، ماه مهربانی و صمیمیت و با هم بودن و آغاز کسب علم و دانش و معرفت با حضور پر شور دانش آموزان و اولیا و دبیران در روز اول مهر با صحبت مدیر دبیرستان و آقای محمد نژاد در خصوص هفته دفاع مقدس آغاز شد. در این مراسم آقای تقی تنده به عنوان معاون جدید آموزشی و پژوهشی دبیرستان معرفی و از زحمات آقای مصطفی خناری تشکر و قدر دانی شد
اساتید عزیز و گرانقدر رشته برق
با سلام
تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و
تعهد است .نتیجه بذر تلاش و کوشش شما ، درخت امیدی است که به بار می نشیند
و نوید بخش آینده ای پر نشاط و زیباست ، درود بر همت بلندتان .بدین وسیله
گروه فنی  و کاردانش برق استان چهارمحال و بختیاری  از زحمات بیدریغ
شما در سال تحصیلی گذشته و همچنین همکاری و مساعدت شما با گروه برق استان صمیمانه تقدیر و تشکر بعمل می آورد و برای شما آرزوی توفیق روز افزو
حرف آخرکارآفرینی به‌عنوان یک فرآیند مملو از ریسک که بر ابتکار، توانمندی و علاقه کارآفرین تکیه دارد باعث رشد کارآفرین و جامعه می‌شود. طبیعتاً با توجه به ریسکی که ذاتاً با کارآفرینی همراه است با قدم گذاشتن در این مسیر نباید انتظار داشته باشید که همه‌چیز به خوبی و به بهترین شکل ممکن به‌پیش برود. بااین‌وجود، با توجه به آنچه که در این مطلب ذکر شد و با مطالعه و کسب آگاهی بیشتر، در کنار علاقه و ایمانی که به کار خود دارید، در نهایت می‌توانید میو
این روزها که تمام مردم ایران و حتی جهان در صدر اخبار شاهد پوشش‌های خبری از متن و حاشیه‌های مربوط به شهادت سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی هستند در خیلی از تحلیل‌ها و تریبون‌ها از خدمات و زحمات آن سردار در دفاع از مرزهای ایران، جنگ با داعش و حفظ امنیت برای ایران صحبت می‌کنند و پاسخ‌های مختلفی را برای این سوال می‌آورند که چرا او، ایران را از سوریه شدن نجات داد. اما در این یادداشت سعی دارم از زاویه دیگری به این مسئله بپردازم.
ادامه مطلب
از وقتی مادر شدم، فکر می‌کنم تولد هر کسی رو باید به مادرش تبریک گفت و سال‌روز مادر شدنش رو جشن گرفت: مامان گلم ممنون که ۲۵ سال پیش، منو به دنیا آوردی، ممنون بابت همه‌ی زحمات بی منتت و ممنون بابت عشق بی حد و اندازه ات... امروز بیشتر از قبل میفهممت، بیشتر از قبل، دوستت دارم :) بازنشر از roozayerangi
پ.ن: با توجه به اینکه آقایون همیشه درمورد انتخاب هدیه ذهنشون قفل میکنه، هدیه روز زن پیشنهاد بدهید(از 100 تومن تا 3 م تومن به قدر وسع دوستان)
پ.ن: روز مادر مبارک
بسمه تعالی
با عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات مدیریت محترم
به استحضار می رساند از تمام زحمات شما مدیر محترم اسبق که تلاش فراوان داشتید در زمینه فعال سازی این سایت و همچنین قراردادن تمام مطالب تازه و به روز که منجر به آگاه سازی شده بود از شما تقدیر و تشکر به عمل می آید و به عنوان سمت مدیریت مهندسی سایت های ساختمان سازی و نقشه کشی مهندسی قرار بگیرید. با تشکر فراوان از جناب آقای مهندس حسام الدین صمصامی
مدیریت جدید سایت منتظران ظهور
۲۶۵۴ - «مهدی جلالی» ضدانقلاب مقیم آمریکا، شبکه من‌وتو را «ماشینی برای پروپاگاندای پهلوی» نامید و اذعان کرد: “‌من‌وتو مستندهای تبلیغاتی و دروغین درباره شاه و رضاشاه می‌سازد. همه زحمات چندساله و پول کلان آنان، در بهترین حالت به یک بار طواف دور پاسارگاد و چند بار شعار «رضاشاه روحت شاد» منجر شده. من‌وتو یک رسانه ارتجاعی است. چیزی فراتر از موسیقی پاپ مبتذل و برنامه استیج در مغز گردانندگان آن نمی‌گنجد.”منبع: www.tiny.cc/mzdr113
دانلود فایل اصلی
سؤال: مگر خداوند به تشکر ما نیاز دارد؟
جواب:هرگز! قدردانی از یک لطف، ارزشی برای ماست و نشانه انصاف ماست نه اینکه نشان نیاز خدا به نماز ما باشد. اگر معلمی به شاگردش گفت: از زحمات من قدردانی کنید و خوب درس بخوانید، شاگرد نباید خیال کند که خوب درس خواندن او و قدردانی، مورد نیاز معلم است، بلکه کمال شاگرد را می‌رساند(و منفعتش برای خود اوست نه معلم)

ادامه مطلب
تو گروه کلاسیمون از نماینده ک رفت ی دانشگاه دیگه تشکر کردم 
ب هم اتاقیم که یک ماه باهاش دوست بوده برخورده ک چرا من ازش تشکر کردم 
یک بار خودش اینو بهم گفت 
دیشبم دوست پسر جدیدش ک چرا شین رو فروختی ب نماینده
و یک دعوای اساسی با دوست پسرش و بعد هم با خودش ساعت 3 شب داشتم 
و اخر تهمت اینکه من حرمت نون ونمکی ک خوردم نگه نمیدارم و ادم ب ظاهر دوستی هستم و دشمن شین هستم خورد
صرفا بخاطر اینکه نماینده تو گروه کلاس بهم گفت میشه نماینده انتخاب کنید خودتون
دوستانی که می خوان رمان سلبریتی رو دانلود کنن،برای دریافت رمز باید در قسمت پی ام،به من پی ام بدن تا من رمز ورود رو بهشون بدم.
کسانی که می خوان جلد پنجم و ششم مجموعه ی وحشی رو بخونن هم باید در پی ام از من رمز رو بخوان تا من بهشون بگم،به علاوه من از کسانی که می خوان این دو جلد رو بخونن،یک سری سوالات درباره ی جلد های قبلی می پرسم و فقط اگر درست جواب بدن رمز رو دریافت می کنن.چون هزاران نفر هستن که با توجه به اصرار های ما بازم جلدها رو به ترتیب نمی خون
شب گذشته و در سالروز میلاد فرخنده ی کریم اهلبیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام مراسم تکریم ومعارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج میثم در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر خالد آباد برگزار گردید. در این مراسم از زحمات 8 ساله آقای حسن سعیدی خادم تقدیر و برادر هادی محمودی خالدی به عنوان سرپرست این پایگاه معرفی شد.
بسمه تعالی
با عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات مدیریت محترم
به استحضار می رساند از تمام زحمات شما مدیر محترم اسبق که تلاش فراوان داشتید در زمینه فعال سازی این سایت و همچنین قراردادن تمام مطالب تازه و به روز که منجر به آگاه سازی شده بود از شما تقدیر و تشکر به عمل می آید و به عنوان سمت مدیریت مهندسی سایت های ساختمان سازی و نقشه کشی مهندسی قرار بگیرید. با تشکر فراوان از جناب آقای مهندس حسام الدین صمصامی
مدیریت جدید سایت منتظران ظهور
با عرض سلام و احترام خدمت دوستان عزیز و دنبال کننده های گلم 
همون جور که قبلا گفتم وب مون در چند روز گذشته فیلتر بود و من مجبور شدم آدرس وب تغییر بدم با این شرایط رتبه مون در گوگل اومده پایین. 
برای همین تصمیم گرفتم امروز پست های محبوب گذشته دوباره اپدیت کنیم .
انشالله از فردا دوباره فعالیت گذشته شروع میکنیم 
ممنونم میشم یه مدت بیش تر هوای من نویسنده هام داشته باشید نت رتبه مون بره بالا دوباره. 
تشکر میکنم از همه دوستان قدیم و جدید که باعث شدن

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
تزیین شگفت‌انگیز و غافلگیر‌کننده جشن تولد کودک با بادکنک.
مطمئناً اولین چیزهایی که برای برگزاری یک جشن تولد به ذهن شما می‌رسد نوشیدنی، غذا، کیک تولد و دسرهای خوشمزه است. هیچکس منکر مهم بودن این موارد نیست. ولی اگر دکوراسیون خانه شما حال و هوای جشن را نداشته‌باشد، تمام زحمات شما برای تدارک جشن بی‌فایده خواهد بود.
اما آیا با نحوه تزیین جشن تولد آشنا هستید؟
ادامه مطلب
در تاریخ 2/10/97 چهارمین جلسه ی شورای دانش آموزی در محل دفتر مدرسه برگزار گردید در این جلسه از زحمات دانش آموزان عضو شورا تشکر شد مسول کمیته ی علمی درخواست فرجه برای امتحانات نوبت دوم، همچنین تعطیلی کلاس های درس همزمان با امتحانات را خواستار شد . مسئول کمیته ی ورزشی قرار شد تا پایان امتحانات نوبت دوم ، اعلام توقف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش را اعلام نمایند.در خاتمه نظارت بر حسن اجرای طرح مدام آذر ماه به عهده ی دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی گ
مسابقه بزرگ 98 ، باشگاه والیبال مبین روز 2 اسفند بین تیم های شعب مختلف باشگاه در رده های سنی مینی والیبال و نوجوانان برگزار شد
با تشکر از مربی های توانمند باشگاه بابت زحمات و آموزش های حرفه ای و تکنیکی به ورزشکاران و آماده ساز شون برای مسابقه
با تشکر از ورزشکاران منظم و با انگیزه باشگاه که به موقع در مسابقه حاضر شدند و با نظمی عالی مسابقات رو برگزار کردند
و در آخر با تشکر از اولیای عزیزی که با حضورشون باعث گرمتر شدن مسابقات و انگیزه بیشتر ورزش
جلسه تودیع و معارفه مدیر عامل شعبه استان قم در شهریور ماه 98 باحضور مسئولان و نمایندگان بیمه میهن در محل سرپرستی استان قم برگزار گردید.

بنده به سهم خود از زحمات جناب آقای میرزایی که حق استادی به گردن حقیر داشته کمال تشکر را دارم و امیدوارم در استان همدان همچون استان قم موفق باشند.
همچنین عرض تبریک و خوشامد خدمت جناب آقای جمالی دارم ، امیدوارم با یاری همکاران بتوانیم به آنچه ایشان برای شهر قم در نظر دارند دست یابیم.
آقاااااا :))
الان عکس تکنسینهای پزشکی چینی رو ماسک زده کنار مقامات مسوولین بهداشت و هلال احمر ایران دیدم که محض رضای خدا یکیشونم ماسک نزده بود :| :/ :))
الان علت حضور کمرنگ مسوولین رده بالا در صحنه ی مبارزه با کرونا رو متوجه شدم :D مسوولینِ فروتن و خدومِ نظامِ ما علاقه ی شدیدی به عکس یادگاری از خدماتِ بی دریغ و بی چشمداشتشون به مردم رنجدیده دارن :دی
این طفلیا با ماسک توی عکسا فردا معلوم نمیشه کدوم مسوول در صحنه بوده زحمات خالصانه و بی ریاشون هدر می
وبلاگ سکوت یه چالشی به این نام و نشان گذاشته، البته من کسی را دعوت نمیکنم! به خودش هم اعلام نمیکنم که شرکت کردم! موسسه گالوپ راه انداخته برای من! تازه بدون صلاحیت لازم! :))))
1. خدا را یه دل سیر شکر کنم که منو آفرید و کلی نعمت داد و آگاهی و هدایت بخشید تا از نعمت هاش درست استفاده کنم و به درستی خودم اضافه کنم :)
2. بفهمم چه کار درسته چه کار غلط :)
3. در حد توان مکفی و درست بخورم :)
4. در حد توان مکفی و درست بخوابم :)
5. یه ازدواج درست بکنم اگر رسیدم :)
6. سعی کنم
هنوز خنکای باد کولر بزرگ محل اسکان تمام وجودم را پر نکرده بود که کسی دوان‌دوان از پشت سر صدایم کرد که "خانم الف! برای ناهار چی می‌خورید؟"! با تردید جواب دادم که فرقی ندارد و من همه‌چیز خوارم! خندید و همین سوال را از هم اتاقیم هم پرسید و در کمتر از یک ثانیه بحث بین اینکه قرمه سبزی‌های رستوران سرکوچه خوب نیست و فلافل هم برای شام در نظر گرفته شده، منجر شد به نتیجۀ جوجه کباب برای ناهار ظهر.

نشستم به مرور امتحان ساعت چهار. هنوز قضیۀ "ناهار چی می‌خ
Plagerism سرقت ادبی،شامل ایده،نوشته آکادمیک در سطوح مختلف علمی و دانشگاهی است که با ظهور علوم رایانه ای ودیجیتالی گسترش قابل ملاحظه ای پیدا کرده است به گونه ای که سوئ استفاده از اثر ادبی حتی غیر ادبی بطور زایدی در افکار برخی مشاهده شده واز طرفی بی ضابطه بودن فضای مجازی وآزاد بودن وبعبارت دیگر رها بودن آن باعث شده خیلی مطالب به جای دیگر کپی شده ومورد سوئ استفاده قرار گیرد با نگاهی اجمالی به برخی مطالب در فضای مجازی می توان به عینه دید .چنانچه این

چندین سناریو برای ایمنی این خط، تهیه و تنظیم شده و برخی آن را امضا و تائید کرده‌اند که در حال بررسی کارشناسی هستیم و نتایج آن را اعلام و پیگیری می‌کنیم. من شخصاً موافق نیستم پروژه‌ای با نقص افتتاح شود؛ با این توجیه که این نقص‌ها به حادثه‌ای مانند تصادف منجر نمی‌شود. 

محمد علیخانی (عضو شورای شهر تهران) در حاشیه یکصد و شصت و یکمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به بهره‌برداری از ۸.۵ کیلومتر از خط ۷ متروی تهران گفت: زحمات ز
هر چی امسال، حالم از سریال مزخرف پایتخت بهم خورد (که معلوم شد تمام بار زحمات فیلم روی دوش اون نویسنده خدابیامرز بوده یا هر چی) و یکی از سطح پایین ترین کمدی های سخیف تاریخ رو نصفه و نیمه دیدم،
خداروشکر میتونم این شبها هر طور شده ساعت ۲۲:۱۵ بشینم و سریال فوق العاده نون خ رو ببینم و هااار هااار بخندم و روزها بعضی کلیپاشو توی اینستا ببینم باز هاار هاار بخندم و گاهی با دوستان برای هم (که همگی یه بار دیدیم) تعریف بکنیم و باز هاار هاار بخندیم.
قشنگ شست
انشای یک پسر گله دار از شهرستان لامرد استان فارس که برنده جایزه بهترین انشا درسطح کشوری و استان فارس شد...
معلّمی از دانش آموزانش خواست "فواید گاو " را بنویسند..
 نوشته‌ای که در زیر می‌خوانید تمام و کمال انشای آن دانش آموز است:
با سلام خدمت معلم عزیزم و عرض تشکّر از زحمات بی دریغ اولیا و مربیان مدرسه که در تربیت ما بسیار زحمت می‌کشند و اگر آنها نبودند، معلوم نبود ما اکنون کجا بودیم، اکنون قلم به دست می‌گیرم و انشای خود را آغاز می‌کنم...
البته
 کیوان پندی 
بدون تردید، تجلیل از زحمات وفعالیت های پژوهشی-فرهنگی پژوهشگران  ومحققان  ایران زمین و در این میان بزرگمرد پژوهنده ای چون دکترعلی عبدلی فقط با چند سطر نوشتن میسر نبوده وقدر دانی از ایشان نیزدر یک نشریه نمیگنجد. بااین همه برای راقم این سطور  باعث سرافرازی است که می تواند باقلم ناتوان خود در خصوص این محقق بر جسته اندکی نوشته واز این طریق قدری اندک از وی قدردانی نماید .
آشنایی با این چهره ی تالش بزرگ به اواخردهه ی سالهای هفتاد، یع
برای این که زحمات شما در کاهش وزن به هدر نره، باید بین کالری های دریافتی و مصرفی خودتون تعادل ایجاد کنید، یعنی همون قدر که انرژی وارد بدن تون می کنید، همون قدر هم انرژی مصرف کنید.
باید حواس تون به غذایی که می خورید باشه، اگه شبی مهمان بودید! یا ... و پرخوری کردید، فردای اون روز کمتر غذا بخورید تا به تعادل برسید.
هر هفته خودتون رو وزن کنید، اگه وزن ایده شما مثلا 70 کیلوگرم هستش، اگه وزن تون به 72 کیلو گرم افزایش یافت مجددا چند روزی کمتر غذا بخورید و
امروز خودم و چهارتا از بچه های گروه فیلمم رفتیم تمرین، راستش انتظار آنچنانی ازشون نداشتم، چهارتا دختر 17 ساله آنچنان تجربه ای در امر بازیگری نداشتند، اما خوب خودشون رو نشون دادن. واقعا امیدواری خوبی بهم دادن، نیرویی که پای کار باشه و متعهد و به دور از نگرش های سنتی غیر اجتماعی، باعث میشه فیلم حتی اگر غیر مذهبی هم باشه، امر عفت، حیا، حجاب و... از بین نره.
تیم من یه تیم خوب و حرفه ای هستن. اینقدر باهاشون کار میکنم که از لحاظ بازیگری به حدی برسن که
با مطالعه تاریخ علوم و اختراعات و اکتشافات می بینیم که جمعی از دانشمندان بشر، سالیان دراز زحمات طاقت فرسایی کشیده اند و انواع محرومیتها را تحمل کرده تا بتوانند اختراع و اکتشافی کنند که باری از دوش همنوعانشان بردارند. اما سوال مهم اینجاست که اگر این مخترعان کافر باشند آیا پاداش اخروی دارند و به بهشت می روند ؟!
صراحتا می گویم: خیر، طبق برداشت من از قرآن، پاداشی ندارند و به جهنم می روند و در ادامه مطلب با مستندات قرآنی به اثبات این حرف می پرداز
مدیر دبیرستان اندیشه شهر قره بلاغ جناب آقای رسولی نیا

سلام علیکم
به این وسیله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی درزمینه پیشبرد اهداف متعالی مدرسه امام خمینی (ره) شهر قره بلاغ تقدیم می دارم.از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار درراستای دستیابی به اهداف عالی آموزشی و پرورشی در دبیرستان اندیشه شهر قره بلاغ و توسعه پایدار جمهوری اسلامی ایران رامسئلت دارم.

مسئول وب نوشت مدرسه امام خمین
مدیر دبیرستان اندیشه شهر قره بلاغ جناب آقای رسولی نیا

سلام علیکم
به این وسیله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی درزمینه پیشبرد اهداف متعالی مدرسه امام خمینی (ره) شهر قره بلاغ تقدیم می دارم.از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار درراستای دستیابی به اهداف عالی آموزشی و پرورشی در دبیرستان اندیشه شهر قره بلاغ و توسعه پایدار جمهوری اسلامی ایران رامسئلت دارم.

مسئول وب نوشت مدرسه امام خمین
السلام علیک یا مولای یا صاحب العصر و الزمان عجل‌الله فرجک

سلام و وقت بخیر! اولین جمعه از ماه مبارک رمضانه. نمی‌دونم تا امروز و این ساعت -با توجه به شرایط خاص حاکم بر کشورمون به خاطر ویروس کرونا- رو چطوری سپری کردین؛ بیشتر مساجد و هیئات و اماکن زیارتی تعطیله و مثل سال‌های قبل توفیق شرکت در مجالس ذکر و وعظ برای بیشرمون وجود نداره، مگه از طریق دنیای مجازی بتونیم از خیری که بعضی‌ها انجام می‌دن و جلسات تک‌نفره و چندنفره‌شون رو به صورت صوتی ی
بعنوان بزرگترین کانال خبری جامعه خاوری ها تقدیم میکند
بیانیه کاندیداهای قوم در حمایت از برگزاری جلسات هم اندیشی
#انتخابات_مجلس
#همایش_بزرگ_سیاسی_قوم_خاوری
هوالطیف عرض سلام و ادب خدمت بزرگان، فرهیختگان، فعالین فضای مجازی و فیزیکی و جامعه شهیدپرور و ولایتمدار قوم خاوری.
نشست پیشگیری از کرونا

توجه به کادر درمان و تأمین اقلام مورد نیاز بهداشتی ضروی است
سیّد امیر حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن در نشست پیشگیری و کنترل ویروس کرونا با حضور استاندار؛ ضمن قدردانی از زحمات پزشکان، پرستاران، کادر درمان، اداری و خدماتی بیمارستان، به اهم اقدامات اعضای ستاد شهرستان در راستای اطلاع رسانی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پرداخت و گفت : بخشداران، شهرداران و دهیاران این شهرستان، در بخش های مختلفِ اطلاع
اکبر صادقی، کاپیتان شهر خودرو تیمش را شایسته کسب پیروزی مقابل پرسپولیس دانست.
اکبر صادقی پس از برد یک بر صفر شهر خودرو مقابل پرسپولیس گفت: بازی خوبی ارائه کردیم و مزد زحمات خود را گرفتیم.  تیم ما در این بازی و در همه نقاط زمین برتر از حریف بود. پرسپولیس تیم خوبی است، اما نیاز به این برد داشتیم. همه تلاش خود را به خرج دادیم و به خوبی حریف را آنالیز کردیم. خدا هم کمک کرد و در آخرین لحظات سه امتیاز را کسب کردیم.وی افزود: همه تلاش ما برای کسب این برد
سلام دوستان می خوام در مورد خرید عسل طبیعی با شما صحبت کنم در واقع با خرید عسل طبیعی یا خرید عسل ارگانیک شما دیگر نگران خواص عسل نخواهید بود در واقع می توانید بدون هیچ نگرانی تمام خواص عسل را بدون هیچ کاستی وارد بدن خود کنید.
خرید عسل ارگانیک
عسل ارگانیک یا همان عسل طبیعی در ایران عزیزمان با توجه به آب و هوایی که داریم می توانیم به وفور یافت کنیم. در واقع با خرید عسل ارگانیک به زنبوردارانی متعهد خدمت می کنید که فقط به فکر تولید عسل طبیعی باشند.
سلام دوستان
این کتابها واقعا عالی اند پیشنهاد می کنم حتما بخونید:
کتاب اول
۳ دقیقه در قیامت، که تجربه مرگ یکنفر هست ، مثل کتاب انسوی مرگ که قبلا گفتم ولی کوتاه تر و متفاوت . حتما بخونید. دیدتون به زندگی تغییر می کنه.

کتاب دوم
سلام بر ابراهیم
۲ جلده. واقعا خیلی خیلی خیلی عالییییه و با میشرفت کتاب نمی تونید اونو زمین بزارید و عاشق شهید ابراهیم هادی که زندگی نامه اش تو این کتاب درج شده می شید. شهیدی که الگو و نمونه عملی اخلاق بوده.
این کتاب رو رخ
با سلام
خیر مقدم عرض میکنیم خدمت میهمانان محترمی که افتخار دادند و وارد این وبلاگ شدند
با توجه به «ارزش بسیار بالایی که کسب آگاهی و علم‌آموزی» در عالم هستی دارد -و اساساً خمیرمایه وجود آدمی را نیز همان اطلاعاتی که انسان در زندگی به دست می‌آورد تشکیل میدهد- وظیفه دانستیم که به عنوان یک رابط و حلقه وصل، اطلاعات اساسی و بسیار ضروری را که در زمینه‌های مختلف زندگی مورد نیاز انسان هست را در اختیار شما هم قرار دهیم.
ضمنا تا حد ممکن سعی شده است مطا
 بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است باتشکراز  افسران  جبهه کرونا  نوزده که عدد د به حق پیوستان  درحدود  نفر 112 درکل کشوررسیده است- نشانه زحمات افسران جبهه کورنا 19- میباشد  درظل سایه خلیفته الله اعظم صلواته الله علیه والسلم- سایت کانال خبر گذاری  صدا وسیما- مرقوم کردن  ر خبر  باعنوان – فروپاشی  نظام بهداشت اروپا زیرفشار کرونا-شمار مبتلا یان  به بیست وپنج هزار نفر یعنی کمی ییش از نیم از جمعیت مادرید پایتخت اسپانیا- برسد جمعیت مادرید شش
شریعت نیوز «کامران حسین»، مدیر مسجد گرین‌لین و مرکز اسلامی بیرمنگام (GLMCC) در این زمینه گفت: امسال ۱۰ جایزه را برای اعطا به بهترین مساجد در نظر گرفته بودند که ما بهترین و با ارزش‌ترین جایزه آنها را دریافت کردیم.
وی افزود: ما از دریافت این جایزه خوشحال هستیم و این بهترین قدردانی از زحمات اعضای مسجد به شمار می‌رود.اعطای جوایز ده گانه بهترین مساجد انگلیس از سال ۲۰۱۸ برای ترویج بهترین شیوه‌ها و استانداردهای اداره مساجد آغاز شد.مساجد و مراکز اس
سلام عزیزای دلم،
امروز از پایان یه دنیا و شروع دنیای جدید براتون حرف میزنم.راستش دیگه از مدیریت خسته شده بودم .یه روز یه ایمیل به دستم رسید که تو دیگه مدیر نیستی منم که تمام زحمات این چند وقت رو بی ثمر دیده بودم از این تصمیم بدون قید و شرط استقبال کردم .کاش میتونستم متن ایمیل رو براتون کپی کنم تا بفهمید آدمها چه طوری کارهای غلط رو توجیه میکنند .بعد از چند روز مدیرعامل صدام کرد و گفت حقوقت خیلی زیاده یه کاری کن که ارزشش رو داشته باشی ومن  نمیتون
بهترین پیام های تبریک تولد عاشقانه و دوستانه و رسمی ویژه همسر و خواهر و  برادر کاملا اختصاصی
پیام
تبریک تولد(همسر و برادر و خواهر و عاشقانه و دوستانه و رسمی) 2019 کاملا
اختصاصی از رز موزیک شامل جدیدترین متن های سال 97 و 98.
این مجموعه با زحمات فراوان جمع آوری شده امیدواریم اون رو با دوستانتون به اشتراک بگذارید. در آخر نظر یادتون نره.
همچنین ببینید: دانلود آهنگ تولدت مبارک ویژه تمامی ماه ها و سنین.

ادامه مطلب
جلسه تودیع و معارفه بخشدار مرکزی فریدونشهر در فرمانداری فریدونشهر برگذار گردید.در این جلسه از زحمات و تلاشهای مهندس سلمانی فرد تقدیر و مهندس آرش محمدی به عنوان بخشدار جدید مرکزی شهرستان فریدونشهر معرفی شد.
احمد بهرامی مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاریهای شهرستان فریدونشهر به نمایندگی از دهیاران، شورای بخش و مسئولین فنی و مالی دهیاری ها از خدمات و تعامل سازنده مهندس سلمانی فرد  با شرکت تعاونی، قدردانی و برای مهندس محمدی ضمن تبریک سمت ایشان بر
حس میکنم یه چیزی گم کردم. حتی نمیدونم این چیه که در من گم شده . ولی سعی کردم دنبالش بگردم.
رفتم کتابخونه و یه گشت سریع بین کتابا زدم.برعکس همیشه، حوصله نداشتم بینشون بگردم و کند و کاو کنم.
رفتم موهامو کوتاه کردم. خیلی هم کوتاه کردم. کاری که همیشه بهم انرژی میداد. حتی یک جفت از گوشواره های دوست‌داشتنی ام رو هم کل روز توی گوشم انداختم. ولی حسم عوض نشد. 
رفتم به کتابفروشی مورد علاقه ام و یه گشتی بین کتابا زدم. بازم حوصله نداشتم وجب به وجب کتابفروشی ر
کام عمیقی از سیگار گرفتم و زیر پایم خاموشش کردم . داشتم فکر میکردم که چرا میگویند ما هرگز نمیتوانیم زحمات پدر و مادرهایمان را جبران کنیم ؟ مگر غیر از این است که آنها بخاطر خودشان هم مارا به این دنیا وارد کردند ؛ عصای پیری و کوری ، ادامه دهنده ی راه ، طعم دهنده به زندگی اینها عناوینی ست  که آدم ها بخاطرش بچه دار میشوند و اگر فرض کنیم و فقط فرض کنیم که همه ی ما از بدنیا امدنمان راضی باشیم و ودیعه ی زندگی را به جان دوست بداریم ؛درنهایت این یک معامل
عیدسعیدغدیرخم عیدولایت وامامت برتمام رهپویان راه حق وحقیقت مبارک باد
قال الله تبارک وتعالی فی القرآن الکریم :یاایهاالرسول بلغ ماانزل الیک من ربک وان لم تفعل فمابلغت رسالته والله یعصمک من الناس ان الله لایهدی القوم الکافرین سوره مبارک مائده آیه 67
این آیه مبارکه 3مرتبه برپیامبراکرم نازل شدوتمام زحمات پیامبرمبتنی برتعیین جانشینش دروادی غدیرخم قرارگرفت وآن بزرگواربازیبایی کامل درطول دوساعت خطبه خوانی (خطبه غدیریه) امیرالمومنین علی علیه
احساسات، افکار و اعمالِ در حال حاضر، سازندۀ زندگی آینده هستند / و همینطور قرار بود آذر ماه پستی بذارم راجع به عاشق شدنم الان به دلیل اینکه چند روز بد رو سپری میکنم و امیدوارم امشب تموم بشه پست رو همین الان میذارم / بله من عاشق یک نفر شدم / که البته عاشق شدنم با فکر کردن زیاد بهش شروع شد / ولی خیلی هارو ناراحت کرد / من هم همینطور دارم واسش فاکتورِ (بلند بالا) مینویسم که چرا ازش ناراحتم / ولی اگر هم احیانا بعد از چند سال دوباره دیدمش فکر نکنم اصلا حت
سلام دوستان عزیز
اگه یه خانواده مادرسالاری باشه که هر دو (پدر و مادر) به سختی و با کار و تلاش بچه ها رو بزرگ کرده باشن، پدر با حقوق کارگری که از ۵ صبح از خونه رفته بیرون تا بوق شب برگشته. مادر هم به نوعی کمک خرجش بوده. حالا که بچه ها به جایی رسیدن، بعضی ها کارمند و بعضی هم شغل آزاد. این درسته که مادر همه چی رو به نام خودش تموم کنه؟ و موفقیت های بچه ها رو فقط و فقط حاصل زحمات خودش بدونه؟ و راه به راه هم اینو به بچه هاش گوشزد کنه که من یودم که شما درس خو

به همت هیئت امناء حسینیه اعظم حبیب آباد و مساعدت خیرین و مردم مذهبی و حمایت مسئولین این شهر به ویژه امام جمعه محترم، حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محمد مومنی عملیات عمرانی مجتمع فرهنگی حبیب آباد جنب این حسینیه در حال انجام است. بدین وسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از زحمات و پیگیری های این عزیزان به ویزه خادمین افتخاری حسینیه برای پیشبرد اهداف فرهنگی شهر حبیب آباد اعلام می نماییم.
پایگاه تخصصی تعزیه خوانی سنتی
مراقبه؛ اصلی‌ترین دستور در سلوک

این وصیت مرحوم استاد سعادت پرور(ره) بود که تلاش کنیم در ماه رجب، بر خلاف جریان و مسیر این روزگار شنا کنیم؛ بیاییم قدری خود را خرج وجود خودمان کنیم.

▫️لازم است که در میان زشتی‌ها و صفات ذمیمه خود بررسی دقیق کرده و آن رذیله‌ای که فکر می‌کنیم بیشتر مزاحم است و توان مبارزه با آن را داریم در نظر بگیریم و به طور جدی با آن مقابله کنیم و مراقبه خود را بر ترک آن صفت ذمیمه قرار دهیم و هر شب محاسبه دقیقی نسبت به آن دا
یکی از تصمیماتی که من و جناب همسر مدتهاست به توفیق خدا داریم بهش عمل میکنیم ، تحریک جامعه اطرافمون نسبت به مناسبتهای مذهبیه. مثلا آقامون تو هر شهادت و وفاتی اصرار داره مشکی بپوشه. و هر بار که میپوشه ، میگه بالاخره یکی دو نفر از بین همکاراش و کارمندا و دانشجوها تحریک میشن و میپرسن چرا مشکی پوشیدین. ایشونم توضیح میده که مثلا به دلیل وفات حضرت معصومه (س). البته من نمیتونم توی بیمارستان فرم نپوشم و از طرفی هم معمولا لباسای عادی و روزانه خودم هم تی
در ثبت یک شرکت
موفق ،انتخاب نام شرکت بسیار مهم است .
انتخاب نام زیبا
برای شرکت به توسعه ی کسب و کار ها و رقابت در بازار کار کمک میکند در واقع یک
شرکت ،اعتبار ،خوش نامی و سابقه ی آن با نام تجاری آن شناخته و در ذهن ثبت میشود
بنابراین زحمات کاری شما در طول مدت زیاد به انتخاب یک نام دلنشین نیازمند است.
ادامه مطلب
سال ها قبل مرحوم ابوالقاسم پاینده در کتاب نهج الفصاحه کلمات قصار و احادیث نبوی را جمع آوری کرد. البته قبل از ایشان بسیاری از جمله شیخ موسی عباسی زنجانی در مدینه البلاغه این کار را انجام داده بودند. بعدها و تا زمان ما گرچه کارهای بسیاری در این زمینه انجام پذیرفت که می توان مکاتیب الرسول آیت الله احمدی میانجی را از نمونه های ارزنده آن کارها به شمار آورد، اما کامل ترین مجموعه پیرامون احادیث، خطب و کلمات رسول اکرم «موسوعه کلمات الرسول الاعظم» ا
فصل جدیدی از مدیریت فوتبال خراسان شروع شده است ، خراسان بزرگ با
پتانسیل فراوان در هر مقوله ای ، از قدیم الایام با داشتن نوسانات بسیار به
حق خود نرسیده است در این اثنا ، فوتبال این دیار همیشه مظلوم واقع شده و
در یک حالت یک قدم به جلو و چند قدم به عقب بوده است و میانگین مدیران
کارآمد و فوتبال فهم در این استان در حداقل خود قرار داشته است  ، بهر صورت
هر چه بوده و هست و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جناب آقای دکتر برادران
،رئیس سابق هیات فوتبال خراسا
حدود۶۰ سالی دارد. ۱۸ سال پیش شاگرد سه تارش بودم. همان سالهایی که تازه معلم شده بودم و سه تار را بعد از حضرت یار نزد ایشان آموزش میدیدم. یک باری هم با حضرت یار به خانه اش رفتیم و من در مقابل دیدگان یار ساز زدم و استاد ایراداتم را میگرفت. چندی پیش یاد ایشان کردم و در اینستا سرچ کردم و به پیجش رسیدم. آموزشگاه موسیقی در ستارخان دارد. دایرکت دادم‌. فکر نمیکردم مرا به جا بیاورد‌ ولی خوب یادش بود. گفت سال ۸۰ پیشم سه تار یاد میگرفتید و دبیر ریاضی بودید. م
متاسفانه تو دنیای برنامه نویسی یک سری نرم افزارها هستن که باهاشون میتونید سورس نرم افزار های دیگه رو ببینید و این قضیه وقتی وحشتناک میشه که شما خودتون برنامه نویس باشید و زحمات و زمانی که گزاشتید برای نرم افزارتون خیلی راحت در اختیار افرادی قرار بگیره که دوس ندارید 
منظورم مهندسی معکوس هست و به راحتی قفلی که رو نرم افزار گزاشتید رو با دسترسی به سورس میفهمن چطوریه و دورش میزنن

دوست عزیز تو زمینه اینترنت و نرم افزار چیزی به اسم امنیت کامل ن
جنایتکاری که آدم کشته بود، در حال فرار با لباس ژنده خسته به دهکده رسید.چند روزچیزى نخورده بود وگرسنه بود.جلوى مغازه میوه فروشى ایستاد و به سیب هاى بزرگ و تازه خیره شد، اما پولى براى خرید نداشت. دودل بود که سیب را به زور از میوه فروش بگیرد یا آن را گدایى کند. توى جیبش چاقو را لمس مى کرد که سیبى را جلوى چشمش دید! چاقو را رها کرد... سیب را از دست مرد میوه فروش گرفت. میوه فروش گفت: «بخور نوش جانت، پول نمى خواهم.»روزها، آدمکش فرارى جلوى دکه میوه فروشى ظ
دانلود آهنگ کردی شاد عروسی mp3 برای رقص تند و سه پا آپدیت 97 – 2019
دانلود آهنگ کردی شاد شامل عروسی و برای رقص تند و رقص سه پا و یکجا mp3 آپدیت 2019 با بالاترین سرعت به همراه پخش آنلاین بصورت اختصاصی ار رز موزیک.
این مجموعه با زحمات بسیار زیاد جمع آوری شده لذا خواهشمندیم از کپی بدون ذکر منبع خودداری نمایید.
این مجموعه رو تقدیم میکنم به کرد زبانان عزیز کشورمون.
همچنین پیشنهاد میکنیم از بخش آهنگ کردی باردید نمایید.

ادامه مطلب
#فانوس دوره تربیتی و فرهنگی فانوس1 به توفیق الهی امسال برای اولین بار در سطح بخش دستگردان برگزار شد. که بنده توفیق حضور و خدمت به 150 نفر از نوجوانان و جوانان عزیز شرکت کننده در این اردو رو داشتم. ‌ دوره ای با طعم مباحث معرفتی (شبهات_مهدویت_سوادرسانه)  و مباحث فرهنگی و تفریحی مانند استخر، کوهنوردی، چشمه آبگرم ومسابقات انفرادی و گروهی در این دوره فرصت استفاده از محضر اساتید عزیزی همچون حجت‌الاسلام #انواری و حجت‌الاسلام #تکمیلی و استاد براتی ع
«٩٢»وَ لَقَدْ جاءَکُمْ‌ مُوسى‌ بِالْبَیِّناتِ‌ ثُمَّ‌ اتَّخَذْتُمُ‌ الْعِجْلَ‌ مِنْ‌ بَعْدِهِ‌ وَ أَنْتُمْ‌ ظالِمُونَ‌ 
و همانا موسى( آن‌همه)معجزات براى شما آورد،ولى شما پس از(غیاب) او گوساله را(به خدایى)گرفتید،در حالى که ستمکار بودید. 
نکته‌ها: 
شاهد زنده‌ى دیگر بر اینکه شما عرب بودن محمد صلى الله علیه و آله را فقط‍‌ بهانه قرار داده‌اید تا به او ایمان نیاورید،این است که با آنکه حضرت موسى علیه السلام برجسته ترین پیامبر از نژاد
دست آوردهای عاشور
اگر عاشورا و فداکاری خاندان پیامبر نبود، بعثت و زحمات جان فرسای نبی اکرم صلی الله علیه و آله وسلم را طاغوتیان آن زمان به نابودی کشانده بودند. ابوسفیانیان می خواستند قلم سرخ بر کتاب وحی بکشند و یزید، یادگار عصر تاریک بت پرستی، به گمان خود با کشتن و به شهادت کشیدن فرزندان وحی امید داشت اساس اسلام را برچیند و با شعار صریح «لا خبرٌ جاء ولا وحیٌ نَزَلَ» بنیاد حکومت الهی را برکند. اگر عاشورا نبود، نمی دانستیم به سر قرآن کریم و اس
جشنواره ممتازین و هفت سین در تاریخ 97/12/22 در این آموزشگاه برگزار شد. در این جشنواره که حدود یک ماه برای برگزاری آن تلاش شده بود هفت سین های کلاسی به نمایش گذاشته شد. از مسئولین اداره آموزش و پرورش ،اعضای انجمن اولیاء و مربیان ،اولیاء دانش آموزان و پذیرفته شدگان مراکز آموزش عالی برای حضور در جشنواره دعوت شد.
برنامه های متنوعی اجرا گردید و از ممتازین درسی،علمی،ورزشی،پرورشی و فعالین نماز تجلیل گردید.و جوایزی به همراه شاخه های گل و لوح تقدیر به آ
  طبقات مردم از نگاه  شیطان
شیطان به حضرت یحیی گفت : می خواهم تو را نصیحت کنم !
حضرت یحیی فرمود : من میل ندارم ولی می خواهم بدانم طبقات
مردم نزد شما چگونه اند .
شیطان گفت :‌مردم از نظر ما به سه دسته تقسیم می شوند :۱) عده ای مانند شما معصومند ، ار آنها مایوسیم و می دانیم که
نیرنگ ما در آنها اثر نمی کند
۲) دسته ای هم بر عکس در پیش ما شبیه توپی هستند که به
هر طرف می خواهیم می گردانیم
۳) دسته ای هم هستند که از دست انها رنج می بریم ؛ زیرا فریب
می خورند ؛ ولی
سلام 
در خصوص سپاس گذاری از تلاش ها و زحمات مدیر و کادر زحمت کش دبستان مهندس حسن بابایی گوشه ای از فعالیت های دبستان را ذکر می کنم. ضمنا عکس های استفاده شده در این پست از کانال مدرسه گرفته شده است.

زنگ انقلاب

حضور در گلستان شهدا اصفهان در دهه فجر
یک روز در طبیعت
یادواره لاله های روشن
عید باشد و در قرنطینه باشی. مودم به اشتباه ریست شده باشد. مهربان همسر بیمار مشکوک کرونایی باشد و اعصاب نداشته باشی. تو باشی و غرغرهای مداوم امیرعباس برای عدم دسترسی به بازیهای آنلاینی.  نه حس این را داری که با آموزش های تصویری گوگل مودم خانه را کانفیگ کنی و نه توانایی انجامش را.‌ لپ تاپ هم که به تازگی صفحه اش تار و خط خطی شده است و آن یک جو انگیزه را هم از وجودت میگیرد. تنها راهش کمک خواستن از دوست قدیمی ام است. دوستی که رفاقت را همیشه به بهترین
فرق «عرفان» و «تصوف منحرف» اینست که: عارف به دنبال «فناء نفس» است و صوفی به دنبال «تقویت نفس».
--------
انسان نباید مانند گوشت قربانی باشد که هرکس تکه ای از آن را ببرد و برای صاحبش چیزی نماند، یا مانند دیس حلوا که هرکس لقمه ای از آن بر می‌دارد، یعنی نباید خودش را کاملا در اختیار مردم و دیگران بگذارد به گونه ای که به خلوت‌هایش و به خانواده‌اش نرسد.
--------
خیلی‌ها با زحمات بسیار و با ریاضت‌‌های فراوان به جائی نرسیده اند، سرّش این است که از رعایت بر
چند روزیه نزدیک خونمون یه غرفه بازیافتی زدن...
ملت میرن آشغالای خشکشون رو میفروشن...
امروز من و پاییز هم رفتیم یک عاااالمههههه دبه ماست و شیر و کتاب دفترای اضافی و... رو بدیم...
تو آسانسور من: خدا کنه 10000 تومن بشه حداقل...البته 5000 تومن بدن هم راضیمااا:/
پاییز:خداکنه20000تومن شه اصا...:/   (حالا میدونستیم نمیشه هااا...)
همینجوری داشت قیمتمون بالا میرفت که رسیدیم...
وسایلمون اونقده زیاد بودن به زور از پنجره ش رد میشد...
خلاصه که وزنشون کرد و گفت8000 ت...
هم من و

نماینده مردم اراک در مجلس در خصوص معرفی مونسان به عنوان وزیر پیشنهادی از سوی رئیس جمهوری به مجلس نیز گفت: «اولویت با مونسان است، مدتی در این خصوص کار کردند و تجربیات خوبی در این خصوص دارد. با توجه به این که یکی از مشکلات سازمان میراث فرهنگی در سال های گذشته تغییر مکرر مدیریت آن بوده است،
نماینده اراک در مجلس با بیان اینکه در 2 سال گذشته مونسان در 3 حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قدم‌های خوبی برداشته است گفت: «باید صداوسیما به کمک
بِسۡمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحۡمَٰنِ ٱلرَّحِیمِ
گزارش کتاب: وهابیت ؛ تاریخ و افکارنویسنده: محسن عبد الملکی
ناشر: قم، موسسه دار الاعلام لمدرسة اهل البیت علیهم السلام
تدوین: سیدلیاقتعلی کاظمی
دیباچه:
موسسه دار الاعلام لمدرسة اهل البیت علیهم السلام با اشراف حضرت آیة الله العظمیٰ مکارم شیرازی۔دام ظله العوارف۔ با هدف سلفی پژوهی و وهابیت شناسی و نقد آرا و افکار آنها در سال ۱۳۸۹ش تاسیس شد و با برگزاری دورهٔ آموزشی پژوهشی جریان شناسی سلفی گری و نقد وهاب
.با سلام خدمت اعضای محترم وبلاگ شیراز هک
.امید وارم ک از مطالب وبلاگ خوشتون اومده باشه
.اگرسوالی و یا درخواستی داشتید میتوانید
از قسمت ارتباط باما بیان کنید
به زودی آموزش های خوبی میزارم و ویژه ک پاپ کننده اش خودمونیم
اگر کسی هم تخصصی در وبلاگ نویسی دارد و قادر به همکاری هست
.میتواند به مدیریت پیام دهد و با وب همکاری کند
.ممنون از حمایتتون دوستان به زودی زحمات شما رو جبران میکنم
...آموزش های ویژه به زودی.

دانلود آهنگ کردی شاد عروسی mp3 برای رقص تند و سه پا آپدیت 97 – 2019
دانلود آهنگ کردی شاد شامل عروسی و برای رقص تند و رقص سه پا و یکجا mp3 آپدیت 2019 با بالاترین سرعت به همراه پخش آنلاین بصورت اختصاصی ار رز موزیک.
این مجموعه با زحمات بسیار زیاد جمع آوری شده لذا خواهشمندیم از کپی بدون ذکر منبع خودداری نمایید.
این مجموعه رو تقدیم میکنم به کرد زبانان عزیز کشورمون.
همچنین پیشنهاد میکنیم از بخش آهنگ کردی باردید نمایید.

ادامه مطلب
سلام بر همه شما دوستان عزیز، چندی پیش برنامه جدید گروه با عنوان " جزوه فارسی دوازدهم " منتشر گردید. این برنامه حاصل زحمات ستودنی اعضای گروه و اساتید ادبیات فارسی کشور عزیزمون می باشد. همونطور که میدونید جزوه های دیجیتالی و اندرویدی چندتا برتری خاصی نسبت به جزوه های کاغذی دارند بعنوان مثال :‏پاره نمیشن! قابلیت آپدیتِ بدون هزینه دوباره دارند!‏می توانند قابلیت سرچ و جستجو داشته باشند! (سریع هستند) و اکثر مواقع قابل انتقاد و پیشنهاد هستند!
ادام
پارسال 4 تا دانشجوی دکترا با هم رفتیم اتاق استاد راهنمای جان که روز معلم رو خدمتتشون تبریک بگیم...ضمنا پشمک حاج عبدلله هم بردیم خدمتشون!! (اینکه چرا پشمک بردیم رو اگر خواستید تو همون لینک پشمک بخونید) امسال، هم روز معلم افتاده روز جمعه!، هم، اساتید بخاطر کرونا کمتر میان دانشگاه! آدرس خونه شونم ندارم ولی داشتمم میدونم خیلی از این قیزقیلبازیا خوششون نمیاد!!....چکار کنم بنظر شما؟ من وظیفه شناسی و شکرگزاری از زحمات معلمین و اساتید داره هیمنجوری ا
آری این دعای کسی است که درصدد تغییر است و جز ناتوانی چیز دیگری نمی یابد.
چنین کسی به اندازه رویت ناتوانی اش و به اندازه موانع و بن بست هایش دلی پرامید و روحیه ای درانتظار دارد و می داند همین بن بست ها سر لقاء خداست.
از طرفی مجاهد است و در حرکت و پر دشمن آنقدر که دشمن او خدا یکی است از طرفی هیچ است و هیچ و هیچ!
بن بست ها چشمانش را منتظر می کند و نداری ها دستانش را پر تر از نیاز و آنست حکایت مای نصرالله اولیاءالله
پس ای مجاهدان در صف مجاهدت قرار گیرید
آموزش و پرورش، والدین، مدیر مسئولیت پذیر، معلمین مخلص و توانمند و زحمات طاقت فرسای شخص دانش آموز است که رتبه های برتر کنکور را می سازد.
اما به ناگاه دم کنکور،با آماده شدن سفره و هنگام برداشت محصول اولیه که می شود، سرو کله مدعیان کاسبکار اعجاز پیدا می شود....
و چه غم انگیز است که در اینجا نیز شرافت و رسالت رسانه ملی خرج کاسبی ویران کنندگان باقی مانده ارزش، اعتبار و جایگاه نظام آموزشی رسمی کشور می شود.
بماند که قرار ما ساختن انسانها در تمامی ابع
به نام خدا..

به مناسبت شهادت مظلومانه شهید مدافع وطن #فرشید_چیت_بند مدیر کانال شهدای ناجا از مظلومیت شهدای این نیرو سخن گفته
و به فعالان فضای مجازی توصیه می کند نسبت به این جان برکفان عاشورایی با نشر معارف شهدا ادای دین کنند.
این موضوع بهانه ای شد دقایقی به این عزیزان اختصاص و مظلومیت شان را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار دهیم.
می توان گفت ، در وهله نخست نیروهای مقتدر و مومن نیروی انتظامی به دلایل گوناگون مظلوم واقع شده اند.
یکی از ابزارهای
مدتی بود که به دنبال کتاب جدیدی بودم برای ترجمه، که به دلایل مختلف یا مواردی که پیدا میکردم ترجمه شده بود، یا شرایط خاص دیگری وجود داشت که امکان کار را نمیداد. اما خوشبختانه کتاب نسبتا جدیدی از ویلیام بلوم پیدا کردم به نام «مهلک ترین صادرات آمریکا: دموکراسی». آنقدر برایم جذاب بود که عصر بخشهای زیادی از آنرا خواندم و کتابخانه ملی را هم چک کردم تا مطمئن باشم قبلا ترجمه نشده است.

در برنامه ریزی های اولیه ام نهایت سه ماه را برای ترجمه در نظر گرف
ماجرای سقوط پرواز 752 اوکراین ابعاد پیدا و پنهان زیادی داره، هر چند سردار حاجی زاده از آبروی خودش گذشت و همه تقصیرها رو به گردن گرفت، اما قبل از متهم کردن کل سپاه و نادیده گرفتن زحمات و رشادت های این ارگان، بهتره که صبر کنیم تا پاسخ چند سوال داده بشه؛
اجازه ندیم با این سوال انحرافی که چرا زودتر خبرش اعلام نشد، ذهن مون رو به بازی بگیرن. سوالات مهمتری هست که باید بهش پاسخ داده بشه؛ 
1 - چرا در شرایط جنگی و تهدید حمله به 52 نقطه از کشور، پروازهای مسا
آیین تودیع و معارفه فرمانده بسیج ادرات شهرستان زرند برگزار شد
صبح امروز 28 فروردین ماه همزمان با ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان و با حضور حبیب الله خنجری فرماندار، سرهنگ اکبر کردی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و جمعی از مدیران ادارات، نهادها، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان، آئین تودیع سروان پاسدار محسن یزدانی و معارفه ستوان دوم پاسدار ماشاا... اثنی عشری به عنوان فرمانده حوزه بسیج ادرات شهرستان زرند برگزار شد.
 د
#زندگی_به_سبک_مهدی (۴۵)
الان که خیلی بحث بازنشستگی ها جدی شده ، برخی دستگاه‌ها اعلام می‌کنند که امکان جایگزینی نیروهایشان را ندارند، بدون شک این بلا که بر سر انقلاب آمده ناشی از عدم کادر سازی و تلاش برای ضعیف کردن نیروهای زیر دست از ترس جایگزینی به جای خود است و هیچ جنایتی در نظام جمهوری اسلامی از این اقدام بالاتر نیست، یکی از خصوصیات شهید مهدی لطفی این بود که پس از شناسایی افراد به اونها میدان می‌داد و نقطه ضعف‌ها را تذکر میداد و نقطه قوت
ماجرای سقوط پرواز 752 اوکراین ابعاد پیدا و پنهان زیادی داره، هر چند سردار حاجی زاده از آبروی خودش گذشت و همه تقصیرها رو به گردن گرفت، اما قبل از متهم کردن کل سپاه و نادیده گرفتن زحمات و رشادت های این ارگان، بهتره که صبر کنیم تا پاسخ چند سوال داده بشه؛
اجازه ندیم با این سوال انحرافی که چرا زودتر خبرش اعلام نشد، ذهن مون رو به بازی بگیرن. سوالات مهمتری هست که باید بهش پاسخ داده بشه؛ 
1 - چرا در شرایط جنگی و تهدید حمله به 52 نقطه از کشور، پروازهای مسا
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):هرکس حرفی رابه من بیاموزدمرابنده خودساخته است.
به پاس زحمات نیم قرن فرهنگیان روستای حصارساتی ازطرف شورا آقایان احمدعلی نقی بیگی , مهدی تاجیک وجعفرصادقی ودهیار آقای اسماعیل خمسه مراسمی درهفته معلم, اردیبهشت ۹۸ درمدرسه وحسینیه حصارساتی باحضور جمع کثیری ازفرهنگیان واهالی محل برگزارگردید.
ضمن تشکراززحمات این عزیزان عکسهایی ازاین مراسم دراین بلاگ ارسال میگردد.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها